Investīciju projekti
 
 
  • Aizkulises

    Aizkulises ir daudzdzīvokļu dzīvojamā ēka ar neparastu arhitektūru, kuras idejas pamatā ir filozofiska doma, ka mājas nav tikai parastas mājas, bet gan dzīves teātra aizkulises. Tā ir vieta, kur cilvēks var atļauties noņemt savu masku, pārstāt spēlēt lomu un būt tāds, kāds viņš ir patiesībā. Ēkas pirmais un pēdējais (7) stāvs no grīdas līdz griestiem ir pilnībā klāts ar stiklu. Šis projekts ir nominēts konkursam "Labākais elitārās mājas projekts”.
  • Jonathan

    Projekts Džonatans tika izstrādāts kā biznesa klases projekts ar visām luksusa klases iespējām. Kompleksā paredzēts izbūvēt 380 dzīvokļus ar pieeju apmēram 170 metriem upes krasta. Projekts Džonatans ir mūsdienu meditatīvās arhitektūras piemērs, kurā ēka organiski ieaug vidē, bet dzīvojamās un koplietošanas telpas vienmērīgi saplūst citas ar citu.
  • LEGEND. Krasnoyarsk

    LEGEND KRASNOYARSK – VELTĪTS CILVĒKIEM, KURI GATAVI JAUNIEM ATKLĀJUMIEM, GATAVI PANĀKUMIEM. Ēku arhitektūras koncepcija un vietas atrašanās pilnībā atbilst projekta standartam, kurš kļūs par pilsētas vizītkarti, projekta, kurš, ņemot vērā dzīvošanas ērtību tajā, nostādīs Krasnojarsku vienā līmenī ar Pasaules arhitektūras galvaspilsētām.