Ziņas
  • 08.02.2019
  Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

  8. februārī ģenerāluzņēmējs AS “LNK Industries” uz ēkas jumta uzlika vainagu, tādējādi paziņojot par kvalitatīvi paveiktiem visa ēkas korpusa betonēšanas darbiem.
  “Spāru svētki iezīmē būvniecībā nozīmīgu attīstības stadiju, kad ēka sasniedz tās augstāko punktu. Uz šo brīdi esam pabeiguši projekta  jaunās 7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas karkasa betonēšanu. Tuvojas noslēgumam ēkas fasādes pārklāšana ar gāzbetona blokiem, kā arī dzīvokļu starpsienu izbūve. Tūlīt uzsāksim ēkas logu un iekšējo inženiertīklu montāžu, kā arī jumta izbūvi. Jau februāra beigās plānojam sākt fasādes nesošo alumīnija sistēmu un stiklojuma uzstādīšanu. Savukārt 4 stāvu vēsturiskajā ēkā jau pabeigta jumta izbūve, ielikti logi un šobrīd notiek priekšdarbi iekšējo inženiertīklu montāžai,” par līdz šim paveikto un turpmāko būvniecības procesu stāsta pilnsabiedrības “LNK INDUSTRIES Partnership” būvdarbu vadītājs Sergejs Komarovs.
   
  Nekustamā īpašuma attīstītāju R.EVOLUTION valdes priekšsēdētājs Aleksejs Zagrebeļnijs ir pateicīgs celtniekiem par paveikto darbu un stingri ievēroto grafiku. „ Projekta Lofts&Rosegold būvniecības darbi uzsākti 2018.gada janvārī. Svarīgākais būvniecības posms ir veiksmīgi pabeigts, taču ne mazāk svarīgs būs turpmākais darbs pie fasāžu apdares ar Vācijā ražoto Argeton keramisko elementu moduļiem. Koplietošanas telpas tiks noformētas saskaņā ar Lofts&Rosegold filozofiju, īpašu uzmanību pievēršot R.EVOLUTION realizējamo projektu kvalitātei un iedzīvotāju prasībām pēc komforta un miera.” Attīstītājs atzīmē, ka apartamentu pārdošana tika uzsākta septembrī, un šobrīd  jau ir rezervēti 20%. "Tas, ka jau agrīnā būvniecības stadijā notiek pārdošana, mums apliecina izvēlētās stratēģijas pareizību, jo pircējs par mūsu projektu balso ar naudu."
  Tāpat kā citos uzņēmuma R.EVOLUTION projektos, Lofts&Rosegold svarīga loma ir kvartāla filozofijai. Mājot - „būt mājās”, tas ir dvēseles stāvoklis, kad jūtaties īpaši stipri, piepildīti ar laimi un esamības prieku.
 • 27.08.2018

  Prezentēts jaunais KADO KARIM dzīvojamā kvartāla tēls Jūrmalā

  ī gada 21. augustā kompānija R.EVOLUTION prezentēja jaunu filozofiju un jaunu KADO KARIM dzīvojamā kvartāla tēlu Jūrmalā - "Dzīves māksla ir dzīvot ar mākslu". Dzīve mākslā, dzīve kopā ar mākslu visās tās izpausmēs: arhitektūrā, skulptūrās, glezniecībā, mēbelēs un interjerā, mūzikā un aromātos.

  Jaunais projekta tēls ir mākslas galerija jūsu mājās. Pagalms, mājas un kāpņu telpas ir kā platformas skulptūru, gleznu un Latvijas un citu valstu mūsdienu mākslinieku mākslas darbu izvietošanai. Projekta autori bija Aleksejs Naumovs, Diāna Adamaite, Svetlana Marta Linde, Māris Upzars, Ingus Krūmiņš un Avtandil Ashvetia, kā arī unikālais skulptors no Polijas - Jerzy Kedziora. 
 • 04.12.2017
  6.oktobrī parakstīts līgums ar galveno būvuzņēmēju VELVE – vadošo būvniecības uzņēmumu Latvijā, bet 4. decembrī tika saņemta būvatļauja un uzsākta HOFT jaunas ēkas celtniecība.

  HOFT – tas ir projekts, kurā labiekārtošana nevis papildina arhitektūru, bet iedvesmo, savijoties ar formām rada jaunus apjomus, kļūst par vienu veselumu ar fasādi. Virs saudzīgi saglabātas un atjaunotas vēsturiskās fasādes izvietojas absolūti unikāla gaisā planējoša oāze, gluži kā stikla vitrīna, kurā ievietoti dizaina objekti, to radītājs ir pati Daba. Atverot vēsturiskās ēkas ar pavisam klasisku 19. gadsimta fasādi durvis, Jūs nokļūstat pagalmā – mūsdienu arhitektūras paraugā, turklāt tik neparastas, ka rodas iespaids, ka Jūs esat atvēruši durvis uz brīnišķīgu apslēptu pasauli kā Luisa Kerola stāstā „Alise Aizspogulijā”.
   
 • 25.09.2018
  Daudzfunkcionālā dzīvojamā kvartāla «Lofts&Rosegold» nulles cikla pabeigšana un pārdošanas sākums

  Piektdien, 21.septembrī, plkst. 12.00 Strēlnieku ielā 8, piedaloties projekta autoriem, būvniekiem un investoriem, dzīvojamajā kvartālā "Lofts&Rosegold" notika kapsulas ielikšanas svinīgā ceremonija. Projekta ģenerāluzņēmējs ir A/S "LNK Industries", ar projekta attīstību nodarbojas kompānija "R.Evolution City", kura pasludināja par pārdošanas uzsākšanu.

  Projekts "Lofts&Rosegold" atrodas Strēlnieku ielā 8 labiekārtotā teritorijā, kuras platība ir 3955 kvadrātmetri. Tas sastāv no divām ēkām – jaunās 7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas un 4 stāvu arhitektūras pieminekļa. Jaunajā ēkā ir 75 dzīvokļi ar platību no 50,2 līdz 171,4 kvadrātmetriem (atrodas 2.-7.stāvā). Ēkas 1.stāvā atradīsies komerciālās platības. Vēsturiskajā ēkā tiek paredzētas vairākas telpu izmantošanas koncepcijas: loft tipa dzīvokļi vai komerciālās platības.

  Investīcijas "Lofts&Rosegold" projektā sastāda 19 miljonus euro. Šobrīd tiek prognozēts, ka projekts tiks nodots ekspluatācijā jau 2020. gada sākumā. Projektu izstrādāja SIA "Arhis arhitekti" slavenā arhitekta Andra Kronberga vadībā.
 • 05.01.2018

  Tuvajā Pārdaugavā top divas augstceltnes – biznesa klases dzīvokļu nami "Filozofu rezidence"

  Projekta kopējās investīcijas sasniegs 20 miljonus eiro. Abu 22 un 23 stāvus augsto ēku būvniecību ar kopumā 120 dzīvokļiem plānots pabeigt 2018. gada otrajā ceturksnī.

  Aleksejs Zagrebeļnijs, "R.Evolution City" valdes priekšsēdētājs: "Projekts "Filozofu rezidence" būs unikāls papildinājums Pārdaugavas ainavai. Tehnisko risinājumu ziņā tās būs pirmās šāda veida celtnes Rīgā. Jau no projekta attīstības sākuma esam domājuši par ēkas iedzīvotāju komfortu un vajadzībām, lai izvēlētie tehniskie risinājumi būtu ekonomiski izdevīgi, ilglaicīgi un neprasītu papildu investīcijas nākotnē. Tas ir viens no mūsdienīgākajiem un modernākajiem premium klases projektiem, kur īpaša uzmanība ir pievērsta ēku elektrotehniskajam un termiskās lietderības stāvoklim. Tāpat kā visos mūsu projektos, arī "Filozofu rezidencē" ir padomāts par īpašu dzīvesstilu".

  Ēku projekta autori ir SIA "Arhis arhitekti" arhitekta Andra Kronberga vadībā, būvdarbus veic SIA "VELVE". Ēkas fasādes apdare būs veidota no keramiska materiāla, kam piemīt paštīrīšanās īpašības. Projekta dzīvokļi būs ar netipiski augstiem griestiem: dzīvokļos līdz 10. stāvam griestu augstums sasniegs 2,91 metrus, no 11. stāva – 3,11 metrus, bet viesistabā dzīvokļos ēkas augšējos stāvos būs līdz pat 6,75 metriem augsti griesti. 

  "Filozofu rezidence" atradīsies uz 4200 kvadrātmetru liela zemesgabala ar zīmīgu vēsturisko mantojumu. Projekta nosaukums nav izvēlēts nejauši – ēkas tiek būvētas blakus vietai, kas vēsturiski dēvēta par filozofu aleju. Tā atradās muižas teritorijā, kurā dzīvojuši vācu filozofi Johans Georgs Hāmanis un Johans Gotfrīds fon Herders. Pieminot abus filozofus un viņu aizsākto kustību ar mērķi samazināt pārmērīgās dogmatisma mācības, vienai no ēkām dots Herdera, otrai – Hāmaņa vārds. Ēkas veidotas tā, lai to izskats saistītos ar vienu uz otras kaudzē saliktām grāmatām, kurā katrs stāvs ir jauna grāmata. Grāmatas ir arī projekta autoru iedvesmas avots, veidojot ēkas iekštelpu dizainu.  

  Viena no projekta arhitektūras unikālajām iezīmēm ir pirmā dzīvojamā stāva novietojums – tas ir pacelts 14 metru augstumā virs zemes. Zemes līmenī atrodas tikai balsta kolonnas un 12 metrus augstā ieejas zāle. Arhitekts Andris Kronbergs: "Daugavas senkrasta tuvums arhitektūrai uzliek zināmus pienākumus. Esam ēku lejasdaļu veidojuši pēc iespējas caurredzamāku, lai tā nebloķētu skatu uz apkārtni un vecpilsētu. Ēkas ir unikālas, jo plānotas tā, lai no pilnīgi visiem dzīvokļiem būtu skats uz Rīgas centru un Vecrīgu, kuras vēsturisko siluetu aizsargā UNESCO". 

  Arhitekts Kronbergs pauž pārliecību, ka "Filozofu rezidences" būvniecība pozitīvi ietekmēs visa Daugavas kreisā krasta attīstību. "Šīs ēkas Rīgas kreisajam krastam dos jaunus silueta vaibstus un savu artavu arī pilsētplānošanas un infrastruktūras jomā, pamazām veidojot zonu, ko mēs saucam par Jauno centru. Ķīpsalas dienvidu gals ar laiku, domājams, izveidosies par Rīgas jauno darījumu centru ar augstbūvju grupu. "Filozofu rezidence" ir labs iesākums šīs teritorijas attīstībai," viņš piebilst. 

  "Filozofu rezidences" teritorijā, Raņķa dambī 34 ēku iedzīvotāju ērtībai atradīsies basketbola laukums, terases ar pingponga un novusa galdiem, bērnu laukumi un vieta meditatīvai atpūtai ar skatu uz Filozofu aleju un antīkās Daugavas krastiem. Rezidences ieejas zālēs atrodamas bibliotēkas, kas piepildītas ar grāmatām. Iedzīvotājiem būs pieejamas 122 pazemes autostāvvietas, kā arī virszemes stāvlaukums ar vietu 120 automašīnām.   

  Banka "BlueOrange", kas projekta realizācijai piešķīrusi 9,5 miljonus eiro no kopējā investīciju apjoma, plāno turpināt sadarbību arī tālākajā dzīvojamā kompleksa attīstībā. “Esam iecerējuši izveidot pievilcīgu šo biznesa klases dzīvokļu kreditēšanas piedāvājumu, kas interesentiem dotu elastīgāku risinājumu pārejai uz jaunu dzīvesvietu," atzīmē bankas galvenais izpilddirektors Dmitrijs Latiševs.

  Šobrīd jau ir uzsākta dzīvokļu pārdošana "Filozofu rezidences" "Haman" ēkā, tie ir pieejami par cenu sākot no 1900 eiro kvadrātmetrā. 
   
 • 01.04.2016
   
  Dokumentālās filmas “Laiks, kura nav. Mihails Tāls” pirmizrāde

  Šā gada 31. martā kinoteātrī “Splendid Palace” notika Staņislava Tokalova dokumentālās filmas “Laiks, kura nav. Mihails Tāls” pirmizrāde. Pirms filmas notika šaha lielmeistara Alekseja Širova simultānspēles seanss. Šaha lielmeistaram pretim stājas jaunie Latvijas šaha talanti. Šaha seanss notika uz Lielās zāles skatuves, un pirmizrādes viesi spēli varēja vērot no zāles, kā tas parasti notiek arī šaha čempionātos.

  Režisors Staņislavs Tokalovs savā filmā cenšas ielūkoties M.Tāla – ne tikai kā šahista, bet arī kā izcilas personības dziļumos. Filmā tiek izmantoti arhīva materiāli,  intervijas ar Tāla bērniem Žannu un Georgiju, kā arī ar šahista laikabiedriem. Liela nozīme ir arī mūzikai - M.Tāla iemīļoto komponistu Rahmaņinova un Baha skaņdarbus izpilda gan pati Žanna Tāla, gan Latvijas pianisti Dainis Tenis (grupa "DaGamba”), Tālivaldis Deksnis un Juris Žikovs.
  Kā jau ziņots, filma “Laiks, kura nav. Mihails Tāls” ir scenārista un režisora, Nacionālās balvas Lielais Kristaps saņēmēja Staņislava Tokalova debijas filma dokumentālajā žanrā. 
  Filmas “Laiks, kura nav. Mihails Tāls” pirmizrāde tiek rīkota ar Rietumu labdarības fonda, “Tal Residence”,  Mihaila Tāla fonda un  Latvijas šaha federācijas atbalstu.
 • 18.03.2016


  “Gada labākā būve Latvijā 2015"
   
  17.martā, viesnīcā "Bellevue Park Hotel Riga" tika apbālvoti "Gada labākā būve Latvijā 2015" laureāti.
  Kategorijā "Dzīvojamā jaunbūve 2015" pirmajā vietā ierindota jaunbūve Legend. Jūrmalā.
  Skate "Gada labākā būve Latvijā" ir vienīgais būvniecības nozares konkurss Latvijā, kurā būvnieku veikumu pēc precīziem kritērijiem rūpīgi izvērtē augstas raudzes profesionāļi - žūrija, kuras sastāvā ir būvniecības nozares profesionālo nevalstisko organizāciju un sabiedrisko organizāciju izvirzīti 39 profesionāļi un eksperti.
 • 24.09.2015
   
  „Ikdienas spārni”

  22.septembrī, Rīgā, koncertzālē Spīķeri, ar kompānijas R.Evolution City atbalstu, notika muzikāli-literārais labdarības vakars „Ikdienas spārni”, piedaloties Čulpan Hamatovai un Gidonam Krēmeram. 
  Čulpan izpildījumā vakarā skanēja Marinas Cvetajevas un Aspazijas (Olgas Pētersones tulkojumā) dzeja, kuras 150 gadu jubileju atzīmēja šajā gadā Latvijā. Gidona Krēmera vadībā, orķestra „Kremerata Baltica” solisti izpildīja komponistu Dmitrija Šostakoviča, Pētera Plakida, Georga Pelēča un Imanta Zemzara darbus.  
  Vakara noslēgumā, koncertzāles hallē, pateicībā par ziedojumiem Latvijas labdarības fondam „Blastiņš”, pasākuma viesus sagaidīja dāvanas: grāmata „Stop-kadrs. Nostalģija”, ko izdevis Krievijas žurnāls „SNOB” un tāda paša nosaukuma septembra žurnāls, veltīts Latvijai. 
 • 25.07.2015

  LEGEND. Grand Opening!

  2015. gada 25. jūnijā notika kvartāla LEGEND. svinīga atvēršana.
  Mēs gaidījām šo dienu 4 gadus, kuru laikā mēs izdomājām, meditējām, projektējām, strīdējāmies, saskaņojām, eksperimentējām, pastāvīgi veicām izmaiņas, būvējām, nodevām, negulējām neskaitāmas naktis, priecājāmies, pārdzīvojām, uztraucāmies, un beigu beigās - aizvien vairāk iemīlējāmies LEGEND. projektā.

  Un beidzot šī diena ir pienākusi, kuras sagaidīšanā vēlamies dalīties arī ar jums.


 • 29.04.2015

  TAL RESIDENCE nodots ekspluatācijā!

  2015. gadā 29. aprīlī tika nodota ekspluatācijā dzīvojama ēka Tal Residence!
 • 20.01.2015

  KVARTĀLA LEGEND. NODOŠANA EKSPLUATĀCIJĀ!
   
  Vakar, 2015. gada 19. janvārī, ekspluatācijā tika nodota Villa Hepburn un kvartāla LEGEND. flagmanis - Villa Churchill.
  Titulētākais Latvijas projekts gaida ciemos visus izsmalcinātā stila un augstas kvalitātes cienītājus.
  Topošie īrnieki ir uzsākuši savu apartamentu apdari, uzņēmuma R.EVOLUTION CITY dizaina departaments – dzīvokļu ar pilnu apdari projektu īstenošanai.
 • 04.12.2014

   International Property Awards 2014
 • 31.10.2014
  Pārskats par paveiktajiem darbiem līdz 31.10.2014

  LEGEND.
   
  Villa Dietrich Turpinās halles un kāpņu apdares darbi.
   
  Villa Tiffany Pabeigti fasādes restaurācijas darbi, notiek iekšējās apdares darbi saskaņā ar interjera projektu. 
   
  Villa Hemingway Turpinās iekšējās apdares darbi saskaņā ar interjera projektu. 
   
  Villa Churchill Pabeigta inženierkomunikāciju tīklu uzstādīšana, ēka pieslēgta apkurei. Tiek veikta dekoratīvo elementu uzstādīšana uz ēkas fasādes. Uzsākti halles un kāpņu apdares darbi.
   
  Villa Hepburn Pabeigti fasādes iestiklošanas, dekoratīvo elementu uzstādīšanas uz ēkas fasādes un dzīvokļu starpsienu montāžas darbi. Notiek balkonu siltināšanas un hidroizolācijas darbi. Turpinās halles un kāpņu iekšējās apdares darbi saskaņā ar interjera projektu. SPA zonā notiek iekšējo starpsienu un griestu montāža, notiek inženierkomunikāciju tīklu un peldbaseina iekārtu montāžas darbi. 
   
  Tal Residence
   
  Ēka pieslēgta pastāvīgai siltumapgādei.
  Uzstādītas stikla margas uz ēkas iekšējās fasādes.
  Notiek iekšējā pagalma labiekārtošanas un granīta bruģakmeņu ieklāšanas darbi.
  Notiek pazemes autostāvvietas grīdas liešanas darbi un iekšējo starpsienu dzīvokļos uzstādīšanas darbi.  
 • 19.10.2014

  Latvijas projekts – dzīvojamais kvartāls LEGEND. dodas uz starptautisko konkursu International Property Awards Dubaijā, kur pārstāvēs Eiropu un cīnīsies par titulu „Pasaulē labākā dzīvojamā kompleksa arhitektūra”.

  Vairāk nekā 300 vadošie Eiropas valstu un Krievijas eksperti nekustamā īpašuma, arhitektūras un interjera dizaina jomā pulcējās visprestižākā starptautiskā konkursa European Property Awards 2014 rezultātu apkopošanas ceremonijā. Svinīgais pasākums norisinājās otrdien, 14. oktobrī, viesnīcā Marriott Hotel, kas atrodas Grosvenor Square, Londonā. Šogad kopā ar International Property Awards prezidentu Sjuartu Šīldu balvas uzvarētājiem pasniedza lords Ričards Bests.

  Konkursā piedalījās Latvijas nekustamā īpašuma attīstības kompānija R.Evolution City, prezentējot savus Jūrmalas projektus: LEGEND. un The Home. „Mums dalība šādā konkursā - tā ir iespēja pastāstīt pasaulei par to, ka Latvijā ir uzmanības vērti projekti, ko izstrādājuši arhitekti, kuru vārds ir labi zināms pasaulē. Piemēram, Uģis Zābers – abu konkursam iesniegto projektu autors. Un vēl mēs vēlamies dalīties ar savu viedokli par nekustamā īpašuma attīstību. Mēs ikvienu mūsu māju uzskatām par dzīvu būtni, kuru radījusi pasūtītāja ideja, ģēnijs arhitekts, prasmīgas un gudras celtnieka rokas un kuras dzīves ilgums ļauj pārvietot laikā cilvēku, kas to radījuši, domāšanas veidu, dvēseli un enerģiju” – stāsta „R.Evolution City” valdes loceklis Aleksejs Zagrebeļnijs.

  Projekts The Home tika pieteikts nominācijā Architecture Multiple Residence un ieguva tajā žūrijas īpašo balvu „Highly Commended”.

  Dzīvojamais kvartāls LEGEND. ieguva balvas uzreiz trīs nominācijās: Architecture Multiple Residence – „5 Stars”, Residential Development – Highly Commended, Leisure Development – Highly Commended. Kļuvis par labāko projektu Eiropā, LEGEND. tika pagodināts pārstāvēt Eiropu starptautiskā līmenī un kopā ar projektiem no Āzijas – Klusā okeāna reģiona, Āfrikas, Kanādas, ASV, Centrālās un Dienvidamerikas, Karību jūras reģiona, Arābijas un Lielbritānijas cīnīties par titulu „Labākais pasaulē”.

 • 18.10.2014
  Pārskats par paveiktajiem darbiem līdz 30.09.2014.


  LEGEND.


  Villa Dietrich un Villa Hemingway  nodotas ekspluatācijā un pieslēgtas pilsētas gāzes apgādei, uzsākta apkure.
  Villa Dietrich turpinās halles un kāpņu apdares darbi.

  Villa Hemingway Turpinās iekšējās apdares darbi saskaņā ar interjera projektu.

  Villa Tiffany turpinās fasādes restaurācijas darbi, pabeigti jumta seguma darbi, tiek veikti inženiertehnisko tīklu un iekšējo starpsienu darbi.

  Villa Churchill
  tiek veikta apkures ierīču uz dzīvokļu starpsienu montāža. Veikta grīdu ieliešana pazemes autostāvvietā un tiek veikta unikāla akmens ieklāšana uz kāpnēm.

  Villa Hepburn tiek veikti montāžas darbi: terašu iežogojums, fasādes iestiklošana un dekoratīvie elementi, dzīvokļu starpsienas, balkonu siltināšana un hidroizolācija. Tiek turpināti apkures sistēmas ierīkošanas darbi. Nobeiguma stadijā inženiertehnisko tīklu montāža. SPA zonā tiek veikta iekšējo starpsienu un baseina iekārtu montāža.


  Tal Residence


  Pabeigts viens no galvenajiem celtniecības posmiem - ēkas galveno erkeru strukturālā iestiklošana.
  Ēkai pilnībā pabeigti jumta seguma darbi un logu ielikšanas darbi.
  Pabeigta radiatoru uzstādīšana un notiek ēkas sagatavošana pastāvīgai apkures pieslēgšanai.
  Uzstādīts galvenais kondicionieris gaisa kondicionēšanas sistēmas palaišanai un dīzeļģenerators autonomai rezerves elektroapgādes nodrošināšanai. Tiek veikta ēkas divu liftu montāža.

 • 20.09.2014
   17. septembrī notika projekta LEGEND. pirmās kārtas nodošana ekspluatācijā - Villa Dietrich un Villa Hemingway.
 • 01.09.2014

  Luxury Lifestyle Awards 2014

  29
  . Augustā, Londonas centrā, The Langham Hotel sveica viesus no visas Eiropas. Dāmas elegantās kleitās un kungi nevainojamos uzvalkos sanākuši, lai sveiktu prestižā luksusa klases pakalpojumu jomā Luxury Lifestyle Awards 2014.  konkursa uzvarētājus!

  Latvijas nekustāmā īpašuma attīstības kompānijas R.Evolution City projekti kļuva par uzvarētājiem uzreiz 2 nominācijās:

  Dzīvojamais kvartāls Legend (Jūrmala) nominācijā «Residential Real Estate».

  Tal Residence (Rīga) nominācijā «National Brand».

  Pokera spēles kauliņi un kartītes, spēļu kāršu veidā uz galda, radīja Royale Kazino stila atmosfēru. Pēc satraucošas gaidīšanas, tika paziņoti uzvarētāji! Labākos no labākajiem sveica pasākuma goda viesi: Ričarda Kroufords, žurnālists, producents, projekta Eat Love Savor dibinātājs; žurnāla Just Luxe pārstāvis Rejs Vitters; Mayfair Luxury Weddings dibinātājs - Greis Kennedijs;  Rebekka Robinsa - Luxury Lifestyle Awards Goda tiesnesis, kompānijas Interbrand pārstāvis un daudzi citi.

  Apbalvojumus saņēma 10 Eiropas valstu pārstāvji 10 dažādās kategorijās. Luxury Lifestyle Awards žūrijas padome sastāvēja no vadošo starptautisko luksusa klases kompāniju pirmajām personām, zināmiem ekspertiem, konsultantiem, biznesa analītiķiem, galvenajiem redaktoriem un kandidātu pārstāvjiem. Uzvarētājiem uz skatuves tika pasniegts uzvarētāja sertifikāts un Zelta kronis. 

 • 30.06.2014.
  Pārskats par paveiktajiem darbiem līdz 30.06.2014.

  LEGEND.
   
  Villa Dietrich Tiek pabeigti logu bloku un fasāžu sistēmu montāžas darbi. Ir pabeigti jumta darbi. Tiek turpināti fasāžu dekoratīvā stiklojuma un balkona norobežojumu elementu montāžas darbi. Tiek veikti iekšējo un ārējo komunikāciju tīklu ierīkošanas darbi, ģipškartona starpsienu montāžas un kāpņu telpas norobežojumu apdares darbi; Ir uzsākti iekšējo interjeru veidošanas darbi: tiek likts marmors hallēs, tiek montētas kāpņu margas.

  Villa Tiffany Tiek turpināti ēkas restaurācijas darbi, tiek veikti jumta darbi un esošā fundamenta nostiprināšanas darbi.

  Villa Hemingway Ir pabeigti fasādes un jumta darbi. Ir ielikti inženiertīkli, tiek veikti nama pieslēgšanas darbi pilsētas tīkliem.

  Villa Churchill Tiek turpināti komunikācijas šahtu aizšūšanas darbi un logu ailu iestiklošanas darbi. Ir uzsākti jumta darbi.

  Villa Hepburn Tiek turpināti fasāžu sistēmu, balkonu norobežojumu montāžas darbi un logu ailu aizpildīšanas darbi. Tiek veikti jumta darbi un fasāžu siltināšanas darbi. Tiek veikta apkures tīklu un stāvu elektroinstalācijas uzstādīšana. Ir pabeigta liftu iekāru montāža. •  
 • 31.05.2014
  Pārskats par veiktajiem būvdarbiem

  LEGEND.

  Villa Dietrich Ēkā ir pabeigti iekšējo sienu apmešanas, grīdu betonēšanas un logu aiļu aizpildīšanas darbi;
  pabeigta iekšējā lifta montāža, veikta jumta gaismas aiļu iestiklošana; turpinās jumta likšanas darbi, ģipškartona starpsienu montāža, fasādes siltināšana un apkures ierīču uzstādīšana. Sākti kāpņutelpas apdares darbi.
   
  Villa Tiffany Veikta pilnīga ēkas iekšējo starpsienu nomaiņa un nomainītas pirmā stāva seguma nesošās sijas;
  turpinās ēkas restaurācijas darbi. Celtnieki ir sākuši jumta likšanas darbus. 
   
  Villa Hеmingway Notiek ēkas karkasa apšūšanas darbi, sākta inženiertehnisko tīklu instalācija, turpinās jumta likšanas darbi. 
   
  Villa Churchill Notiek komunikāciju šahtu apšūšanas darbi; 
  Ēkā ir sākta logu un lifta montāža. 

  Villa Hepburn Ēkā ir pabeigta logu aiļu aizpildīšana un lifta montāža;
  turpinās fasādes sistēmu montāža un ēkas fasādes siltināšana, notiek jumta likšanas darbi.
  Notiek apkures tīklu ievilkšana un stāvu elektroinstalācija.
   
  Tal Residence

  Pabeigta blakus esošās ēkas iekšpagalma fasādes restaurācija. 
  Turpinās galvenās iebrauktuves ēkas pagalmā apšūšana ar melno marmoru; notiek galvenās fasādes montāžas un fasādes struktūras iestiklošanas darbi.
  Celtnieki ir uzsākuši vienu no svarīgākajiem ēkas būvniecības posmiem — jumta likšanas darbus.
  Ir uzsākta balkonu apšūšana ar granītu un koka logu montāža, notiek iekšējās fasādes siltināšanas darbi.
 • 30.04.2014
  Pārskats par veiktajiem būvdarbiem 

  LEGEND.

  Villa Dietrich Būvnieki uzsākuši svarīgu būvniecības etapu – jumta konstrukcijas darbus. Uzsākti telpu iekšējās apdares darbi: kāpņu telpas apmešana un grīdu izbūve. Pabeigta ēkas logu bloku montāža. Norit logu ailu siltināšanas darbi, turpinās apkures iekārtu uzstādīšanas darbi, apkures, ūdensapgādes un ventilācijas sistēmu ierīkošana dzīvokļos.

  Villa Churchill norit komunikāciju šahtu aizdares darbi. Pabeigta ventilācijas, ūdens un kanalizācijas, apkures un kondicionēšanas sistēmu stāvvadu montāža.

  Villa Hepburn uzsākti fasādes sistēmu montāžas un logu ailu aizpildīšanas darbi, uzsākti jumta konstrukcijas darbi. Pabeigta ventilācijas, ūdens, kanalizācijas un kondicionēšanas sistēmu montāža.

  Villa Tiffany Turpinās ēkas pamatu nostiprināšanas, iekšējo pārsegumu un ēkas sienu nomaiņas darbi.

  Villa Hemingway Uzsākti jumta konstrukcijas darbi un ir aizpildītas logu ailas, norit ēkas karkasa aizdares darbi.

  Tal Residence

  Uzbūvēts ēkas pēdējais, 8. stāvs. Tuvākajā laikā būvnieki uzsāks jumta konstrukcijas darbus.
  Ēkas 6. un 7. stāvā norit dzīvokļu starpsienu mūrēšanas darbi.
  Uzsākti ēkas iekšējo sistēmu ierīkošanas darbi: ūdensapgāde, kanalizācija, elektrība un ventilācija.
  Uzsākti nesošo konstrukciju montāžas darbi fasādes iestiklošanai.
  Apstiprināts un pasūtīts melnais marmors ēkas 1. stāva fasādei un marmors ēkas kāpņu apdarei iekštelpās.
 • 31.03.2014.
  Pārskats par paveiktajiem darbiem

  LEGEND.

  Objektā 28. martā notika svinīgs pasākums, kas bija veltīts Villa Hepburn Spāru svētkiem. Tādā veidā īpašnieki pauda savu pateicību celtniekiem par godu svarīgākā būvniecības posma — ēkas karkasa uzsliešanas — darbu pabeigšanai.

  Villa Churchill ir pabeigti dzīvokļu starpsienu izbūves darbi. Pabeigti ventilācijas, ūdensapgādes, kanali-zācijas, apkures un kondicionēšanas sistēmu ierīkošanas sagatavošanas darbi.

  Villa Dietrich ēkā ir pabeigti dzīvokļu starpsienu izbūves darbi, ierīkota katlumāja. Turpinās elektroinstalācijas darbi un ventilācijas, apkures, ūdensapgādes un kanalizācijas ierīkošana. Uzsākti apkures ierīču uzstādīšanas darbi, notiek logu bloku un fasādes sistēmu uzstādīšanas darbi.

  Villa Hеmingway ir pabeigti ēkas karkasa uzsliešanas darbi. Tuvākajā laikā celtnieki varēs uzsākt sienu konstrukciju montāžu.

  Villa Tiffany celtnieki ir sākuši svarīgāko darbu posmu — ēkas pamatu padziļināšanu un nostiprināšanu. Turpinās ēkas durvju, logu, iekšējo pārsegumu un sienu restaurācijas darbi.

  Tal Residence

  1. Ēkā ir pabeigti 6. un 7. stāva celtniecības darbi, nobetonēta 6. stāva grīda.
  2. Ēkas 3., 4. un 5. stāvā notiek starpsienu likšanas darbi.
  3. Tiek ierīkota galvenā transformatoru apakšstacija.
  4. Apstiprināts fasāžu ārējās apdares un mājas halles materiāls — itāļu dekoratīvais apmetums ARMOURCOAT, kas ir dabīgs minerāls, kam pievienoti marmora gabaliņi. Dekoratīvajam segumam ir virkne priekšrocību — tas ir triecienizturīgs un nedilstošs, pilnībā bez salaiduma vietām, ļauj izpildīt bezgalīgu skaitu arhitektūras risinājumu. 

 • Pārskats par veiktajiem būvdarbiem:

  LEGEND.
  21. februārī Villa Dietrich svinēja spāru svētkus, ar kuriem tradicionāli atzīmē svarīga būvniecības posma  — ēkas karkasa uzsliešanas — darbu pabeigšanu. Svinīgā atmosfērā ēkas pašā augstākajā punktā celtnieki pakāra vainagu — kā pašu apjomīgāko būvniecības darbu pabeigšanas zīmi. 
  Ēkā ir pabeigti autostāvvietas siltināšanas darbi, turpinās dzīvokļu starpsienu izbūvēšanas darbi. Ir uzsākti katlumājas montāžas darbi, kā arī apkures un ūdensapgādes labiekārtošanas darbi. 
   
  Villā Tiffany notiek iekšējo pārsegumu un sienu nomaiņa un restaurācija, kā arī durvju un logu restaurācija.
   
  Villā Hеmingway ir uzbūvēts pirmā stāva karkass, jau pavisam drīz ēka iegūs savu formu un sāksies apdares darbi. 
   
  Villā Hepburn ir nobetonētas un uzslietas ceturtā stāva sienas, veikti jumta izbūves montāžas darbi, notiek dzīvokļu starpsienu izbūves darbi.
   
  Villā Churchill ir veikta ventilācijas un kanalizācijas sistēmu montāža, pabeigti autostāvvietas apmetuma darbi. Izpildīti autostāvvietas siltināšanas darbi.
   
  Tal Residence

  Ēkā ir pabeigti sestā stāva grīda betonēšanas sagatavošanas darbi.
  Pabeigti ūdensvada un kanalizācijas ārējo tīklu pieslēgšanas darbi, pabeigti siltummezgla montāžas darbi. 
  1., 2. un 3. stāvā notiek ārsienu likšanas darbi. 
 • 03.02.2014

  Žurnāla „Latvijas Arhitektūra” jaunajā numurā lasiet interviju ar mūsu iecienīto arhitektu Uģi Zāberu  un rakstu par projektu The Home, kuru žurnāls nodēvējis par „Mēneša māju” 
 • 31.01.2014
  Pārskats par veiktajiem būvdarbiem:

  Kvartāls LEGEND.:

  Latvijas ražotāji sākuši izgatavot koka durvis, fasāžu fragmentus un detaļas no labākajām koksnes šķirnēm. Piemēram, Villa Churchill fasādē tiks izmantota Sibīrijas lapegle, kurai ir visizturīgākā un visilgāk kalpojošā koksnes.  
   
  Ir pabeigts darbs ar Villa Dietrich fasādes dekoratīvās apdares paraugiem un ir apstiprināts galīgais paraugs, Latvijas vadošie stiklinieki ir sākuši ražošanu.
    
  Villa Dietrich haļļu vajadzībām vienā no Itālijas diviem augstkalnu karjeriem ir sākta retas sugas marmora „grey antique” ieguve. Katru materiāla plakanbluķi saskaņo atsevišķi, pēc tam dizainere to numurē, un drīz, strikti ievērojot viņas izveidoto rakstu, ar marmoru apšūs koplietošanas haļļu un kāpņu telpu sienas un grīdas.

  Tal Residence:

  Uzcelts ēkas karkasa ceturtais stāvs.
  Nobetonēta ēkas piektā stāva grīda.
  Uzsākti galveno kāpņu telpu betonēšanas darbi.
  Apstiprināts lēmums par ēkas iekšējās fasādes apdari .

  Visi darbi tiek veikti Rīgas pilsētas būvvaldes stingrā uzraudzībā. Nav nekādu pretenziju vai piezīmju, darbā nav atklāti trūkumi.

  Izpildīto dzelzsbetona konstrukciju darbu kvalitāte atbilst Eiropas būvniecības standartiem (LVS EN 1990).

 • 31.12.2013
  Pārskats par veiktajiem būvdarbiem kvartālā LEGEND. uz 31.12.13.

  Pabeigta SPA kompleksa peldbaseina konstrukcijas betonēšana, uzsākti galvenās elektroapakšstacijas uzstādīšanas darbi. Notiek sagatavošanās ziemas periodam.  
   
  Villa Dietrich Pabeigta ēkas četru stāvu betonēšana, samontētas jumta metālkonstrukcijas, inženiertīkli pievilkti pie ēkas, uzsākta iekšējo inženiertīklu ievilkšana, tiek veikti veidņu uzstādīšanas un jumta seguma armēšanas darbi, sākta starpdzīvokļu sienu izbūve.
   
  Villa Hemingway Pabeigta nulles cikla būvniecība, tiek veikti ēkas karkasa izbūves darbi.
   
  Villa Tiffany Tiek veikti ēkas nulles cikla restaurācijas darbi.
   
  Villa Churchill Karkasa izbūve pabeigta pilnībā, pie ēkas ir pievilktas visas komunikācijas, uzsākta iekšējo inženiertīklu ievilkšana, uzsākti apdares un starpdzīvokļu sienu izbūves darbi.
   
  Villa Hepburn Pabeigta divu stāvu karkasa un 3.stāva sienu betonēšana, notiek sagatavošana 3.stāva pārseguma betonēšanai, uzsākta inženierkomunikāciju ievilkšana. 
 • 20.12.2013.

  2013. gads bijis ļoti ražīgs un nozīmīgiem notikumiem bagāts

  2013. gada noslēgumā, 30. decembrī kvartāla LEGEND. galvenais objekts — Villa Churchill nosvinēja Spāru svētkus, atzīmējot nesošo konstrukciju celtniecības pabeigšanu. Pēc tradīcijas, kad mājai ir uzlikta pēdējā spāre, jumta augstākajā vietā uzkar vainagu, kas liecina par nama saimnieka un celtnieku labām attiecībām. Ēkas karkasa veidošana ir pabeigta, tā iegūst savas aprises, celtnieki uzsāk komunikāciju izbūvi, mūrēšanas un apdares darbus.
  Pasūtītāja R.EVOLUTION CITY vārdā pasākuma dalībniekus svinīgi uzrunāja Natālija Ļebedeva, kas pateicās Ilmāram Birzgalim (tehniskais uzraugs) un celtniekiem par savlaicīgi un kvalitatīvi veiktajiem darbiem. Savukārt Jānis Lāčaunieks no būvfirmas RBSSKALS iepazīstināja ar darbu veikšanas norisi, pastāstīja par paveikto darbu rezultātiem un nosprauda turpmākos uzdevumus.
 • 06.12.2013
  Latvijas uzņēmums R.Evolution City saņēma SPEAR`S Russia 2013. gada balvas


  SPEAR’S Russia ir autoritārākā un ietekmīgākā britu izdevuma, planētas bagātākajiem cilvēkiem domātā žurnāla versija lasītājiem Krievijā. Ik gadu žurnāls rīko banku privātās apkalpošanas, lielo kapitālieguldījumu pārvaldīšanas un saistīto nozaru labāko pārstāvju apbalvošanas ceremoniju.
  2013. gada 5. decembrī Maskavā, Mossoveta teātrī notika piektās jubilejas balvas SPEAR`S Russia Wealth Management Award 2013 svinīgā pasniegšanas ceremonija. Uzņēmuma R.Evolution City projekti saņēma žurnāla galvenā redaktora īpašās balvas divās nominācijās:

  2013. gada labākais investīciju projekts Rīgā — projekts Tal Residence.

  2013. gada labākais investīciju projekts Jūrmalā — kvartāls Legend.
 • 05.10.2013

  Jūrmalas nama The Home balvu kolekcija papildināta ar vēl divām balvām.

  Rīgā, 5. oktobrī svinīgā ceremonijā tika nosaukti labākie modes, interjera un vides dizaineri, labākie arhitekti un fotogrāfi, kā arī uzvarētāji nominācijās par grafisko un rūpniecisko dizainu. 

  Dzīvojamais kluba nams The Home, kas kļuva par Latvijas Būvnieku asociācijas rīkotās ikgadējās skates "2012. gada labākā būve" laureātu, konkursā "Gada balva dizaina jomā" kļuva par labāko vienlaicīgi divās kategorijās "Vides dizains" un "Fasādes dizains". 

  Latvijas vadošais arhitekts Uģis Zābers namā The Home ir apvienojis trīs arhitektoniski dažādas ēkas vienotā ansamblī: starojošais jūgendstils ar fasādes mozaīku, kas atspīd saulē visās dzintara krāsās, Jūrmalas klasiskā arhitektūra ar mežģīņu izgriezumiem, un mūsdienīgais stils ar tā minimālismu, atklātību un caurspīdīgumu. Svinīgu noskaņu rada ēkas galvenā ieeja, kas ir rotāta ar unikālām roku darba kokgrebuma durvīm — īstu mākslas meistardarbu. 

  Vestibila interjeru ir veidojusi Latvijas dizaina zvaigzne Zane Tetere, kas šogad saņēma balvas par Labāko dizainu trīs nominācijās. Ēkā The Home kā akcents tika izvēlēts 2,5 m garais dizaina kamīns Gala, kuru ēkai The Home īpaši izgatavoja Holandes uzņēmums "Vero design". Vestibila apdarei ir izmantoti 3D riekstkoka paneļi, grīdai un kāpnēm — marmora plāksnes "White Snow".

  Ēka The Home tika uzbūvēta 2012. gadā un tā atrodas Jūrmalā, Dzintaru prospektā 32.

 • 28.09.2013

  TAL RESIDENCE — prestižākais nekustamā īpašuma projekts Latvijas pilsētās.

  Katru gadu Eiropas kongress FIABCI pulcē pasaules ekspertus nekustamā īpašuma jomā, tas tradicionāli ir spēcīga platforma diskusijām par visaktuālākajiem jautājumiem nekustamā īpašuma tirgū. 

  2013. gadā par kongresa norises vietu tika izraudzīta Latvijas galvaspilsēta Rīga. Trīs dienu laikā no 26. līdz 28. septembrim vairāk nekā 300 ekspertu no 35 pasaules valstīm kļuva par aktīvu diskusiju dalībniekiem ar vienotu tēmu — "Jauns attīstības posms Eiropas nekustamā īpašuma tirgos". Katru gadu kongresa ietvaros notiek FIABCI Prix d'Excellence Awards balvas pasniegšana. Autoritāra žūrija izvēlas uzvarētājus dažādās nominācijās. 2013. gadā par labāko kategorijā "Nekustāmais īpašums pilsētā" tika atzīts Latvijas uzņēmuma R.EVOLUTION CITY un investīciju partnera "Moskapstroj" projekts TAL RESIDENCE. 

  TAL RESIDENCE kompleksa būvniecība Rīgas klusā centra skaistākajā daļā, ko ieskauj UNESCO pasaules mantojuma sarakstā iekļautās jūgendstila arhitektūras pērles, tiks uzsākta jau 2014. gada 3. ceturksnī. TAL RESIDENCE ēka ir XXI gadsimta arhitektūras piemineklis, tā ir cieņas apliecinājums dižajam ģēnijam, šaha spēlētājam, rīdziniekam Mihailam Tālam, Rīgas pilsētas tradīcijām un vēsturei. Atrašanās vietas un arhitektonisko risinājumu ekskluzivitāte, pazemes autostāvvietas ir projekta unikālās priekšrocības. Ēkas mūsdienīgā arhitektūra ar tās atklātību un caurspīdīgumu ļaus TAL RESIDENCE iedzīvotājiem no panorāmu logiem un plašām terasēm baudīt burvīgus skatus, kas paveras uz kvartāla vēsturiskajām ēkām.

 • 26.09.2013

  Starptautiskās tirdzniecības centrā atklāj Latvijas attīstības uzņēmuma R.Evolution City biroju.

  Latvijas attīstības uzņēmums R.Evolution City, kas pazīstams ar vērienīgiem projektiem Jūrmalā un Rīgā, tagad arī Krievijā varēs iepriecināt Baltijas Rivjēras cienītājus ar jauniem projektiem Latvijā, neizbraucot no Krievijas. Starptautiskās tirdzniecības centru birojam izvēlējās apzināti, akcentējot uzņēmuma statusu un nopietnos nodomus.

  Jau decembrī R.Evolution City Russia&CIS aicināja klientus un partnerus apmeklēt kārtējo life style pasākumu sakarā ar biroja atklāšanu. Svētkos piedalījās arī uzņēmums "Kalinka Realty": pēc nopelniem izvērtējot R.Evolution City projektus un stilu, aģentūra ir uzsākusi sarunas par ilgtermiņa veiksmīgu sadarbību. Īpašu interesi izraisa dzīvojamā kvartāla LEGEND. būvniecība Jūrmalas zelta jūdzē — Bulduru prospektā 17/19, ar pārdomātu koncepciju, izsmalcinātu mūsdienu arhitektūru, grezniem vestibilu interjeriem, pašu infrastruktūru, privāto pludmali un konsjerža pakalpojumiem — visizsmalcinātākajiem klientiem.


   
 • 06.09.2012

  Šodien mūsu projekts The Home ir nodots ekspluatācijā. "Viesmīlīgais saimnieks" ar prieku gaida savus iedzīvotājus un viesus.
 • 10.08.2012
  Projekts TAL REZIDENCE ir atradis savu investoru, bet R.EVOLUTION CITY – drošu partneri – vienu no lielākajiem celtniecības uzņēmumiem Krievijā "Moskapstroy" AS.
 • 29.07.2012

  Svinīgā atmosfērā projekta veidotāji un arhitekti ievietoja dzīvojamā kvartāla LEGEND. pamatnē kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.
 • 28.07.2013


  Jūrmalā R.EVOLUTION CITY prezentēja dzīvojamā kvartāla LEGEND auto — 1963. gada Rolls-Royce Silver Cloud III. 

  Attīstības uzņēmuma R.Evolution City un SMP BANK kopīgais pasākums notika 2013. gada 28. jūlijā kā elegantas svētdienas brokastis iecienītākajā Jūrmalas restorānā Light House, kas atrodas smilšainajā pludmalē ar izcilu skatu uz jūru. 

  Viesiem prezentēja leģendārās britu kompānijas Rolls-Royce vēsturisko limuzīna modeli, kvartāla maketu, projekta LEGEND. nākotnes privātās pludmales vizualizāciju un Villa Churchill, Villa Dietrich, Villa Hepburn vestibilu interjeru, ko izstrādājusi Zane Tetere no biroja "OPEN AD" — dzīvojamā kvartāla LEGEND. daudzdzīvokļu māju vestibilu interjera dizaina izstrādes konkursa uzvarētāja.

 • 18.06.2012

   The Home austrumu fasāde no koka ir pabeigta.
 • 02.03.2012

  Notika Spāru svētki, veltīti The Home jumta karkasa celtniecības nobeigumam.
 • 08.10.2011

  Notika svinīgā ceremonija, kurā The Home pamatnē tika ielikta kapsula ar vēstījumu pēctečiem.