Filozofija
 
Mūsu filozofijā nav jēdziena "pēc tam".

Tagadne ir tas, kas notiek tieši šeit un tagad. Jebkurš prieka un laba nosakņojuma mirklis ir neatgriezeniski zaudēts, ja to atliek līdz labākiem laikiem — kad būs vairāk laika, naudas, laimes. Mēs uzskatām, ka nav vērts atlikt sava sapņa īstenošanu. Daba mums rāda dzīvošanas tagadnē piemēru, jo saule taču aust katru rītu. Māka dzīvot tagadnē, izbaudīt katru mirkli, apzināties katru kustību — tas ir ideāls, uz kuru visos laikos un kultūras tiecas gaišākie prāti, bet tam tuvoties var ikviens.
"R.evolution City" komanda ir mūsu pilsētas evolūcijas daļa, radot ko lielāku un nozīmīgāku par komerciāli veiksmīgu projektu attīstīšanu. Katrs objekts — tā nav tikai ēka, tā ir dzīva būtne ar savu iekšējo pasauli, raksturu, enerģētiku un īpašo atmosfēru, kas izveidota komfortablai un saskanīgai cilvēka dzīvei. Pateicoties "revolucionārajai" pieejai mēs radām nekustamā īpašuma projektus, kuru cena pieaug, kurus neietekmē laiks, krīzes vai modes tendences un kuri atstāj redzamas pēdas pilsētas arhitektūras vēsturē, maina mums apkārtesošo telpu.

Misija

Uzņēmuma kā izstrādātāja misija ir tādas dzīves vides radīšana, kam ir sava unikālā iekšējā atmosfēra un filozofija, un kas atspoguļo klienta mērķus un vajadzības.

Uzņēmuma kā pārvaldības partnera misija ir rīkoties investoru interesēs, lai sasniegtu maksimāli efektīvus rezultātus pateicoties precīzai investīciju plūsmu plānošanai, celtniecības un pārdošanas grafiku optimizēšanai, jaunāko mūsdienu būvniecības un inženiertehnisko risinājumu izmantošanai un operacionālās kontroles funkciju izpildei.

Uzņēmuma kā investīciju partnera misija ir novērtēt visus ieguldījumus pēc to efektivitātes, lietderīguma un ienesīguma līmeņa partneru interesēs. Dalība investīcijās ir labākais pierādījums tam, ka mēs esam pārliecināti par savu projektu rezultātiem.

Konsultējot savus partnerus, uzņēmuma misija ir ne vien objektīvi novērtēt attīstības iespējas Latvijas nekustamo īpašumu jomā, bet arī radīt visas iespējas nosprausto mērķu īstenošanai.