Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold ir nodots ekspluatācijā

 
Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold ir nodots ekspluatācijā un jau gaida savus iedzīvotājus!

Jaunajā ēkā ir 75 dzīvokļi, sākot no 50,2 m2 līdz 171,4 m2, kas atrodas no 2. līdz 7. stāvam. Griestu augstums 2,96 m, 7. stāvā - 3,00 m. Ēkas pirmajā stāvā atrodas komercplatības.

Rūpīgi restaurētajā 4 stāvu ēkā - arhitektūras piemineklī, kas ierakstīta UNESCO mantojuma reģistrā -  ir vairākas izkārtojuma koncepcijas. Viens no tiem ir sadalīšana dzīvokļos LOFT stilā. Tāpat ir iespēja pilnībā izmantot ēku komerciālām platībām. Griestu augstums no 3,11 m līdz 6,54 m.

Lofts&Rosegold kvartāla iedzīvotāji noteikti augsti novērtēs galveno vestibili-halli ar platību 220 m2, griestu augstumu 4,20 metri un ar stikla jumtu. Mēs ticam, ka gan aukstos ziemas vakaros, gan vasaras augusta zvaigžņotās naktīs, gan Rosegoldīgā rudenī vai ziedošā pavasarī tā kļūs par pievilkšanās centru un kvartāla iedzīvotāju saskarsmes centru.

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold – spilgts piemērs divu dažādu laikmetu arhitektūras mākslas mijiedarbībai, mijiedarbībai, kurā vecajai ēkai tiek atvēlēta dārgakmeņa loma, bet jaunajai – grezna, Lofts skaistumu izceļoša ietvara no „rozā zelta” loma.