Daudzfunkcionālā dzīvojamā kvartāla «Lofts&Rosegold» nulles cikla pabeigšana un pārdošanas sākums

 
Daudzfunkcionālā dzīvojamā kvartāla «Lofts&Rosegold» nulles cikla pabeigšana un pārdošanas sākums

Piektdien, 21.septembrī, plkst. 12.00 Strēlnieku ielā 8, piedaloties projekta autoriem, būvniekiem un investoriem, dzīvojamajā kvartālā "Lofts&Rosegold" notika kapsulas ielikšanas svinīgā ceremonija. Projekta ģenerāluzņēmējs ir A/S "LNK Industries", ar projekta attīstību nodarbojas kompānija "R.Evolution City", kura pasludināja par pārdošanas uzsākšanu.

Projekts "Lofts&Rosegold" atrodas Strēlnieku ielā 8 labiekārtotā teritorijā, kuras platība ir 3955 kvadrātmetri. Tas sastāv no divām ēkām – jaunās 7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas un 4 stāvu arhitektūras pieminekļa. Jaunajā ēkā ir 75 dzīvokļi ar platību no 50,2 līdz 171,4 kvadrātmetriem (atrodas 2.-7.stāvā). Ēkas 1.stāvā atradīsies komerciālās platības. Vēsturiskajā ēkā tiek paredzētas vairākas telpu izmantošanas koncepcijas: loft tipa dzīvokļi vai komerciālās platības.

Investīcijas "Lofts&Rosegold" projektā sastāda 19 miljonus euro. Šobrīd tiek prognozēts, ka projekts tiks nodots ekspluatācijā jau 2020. gada sākumā. Projektu izstrādāja SIA "Arhis arhitekti" slavenā arhitekta Andra Kronberga vadībā.