Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

 
Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

8. februārī ģenerāluzņēmējs AS “LNK Industries” uz ēkas jumta uzlika vainagu, tādējādi paziņojot par kvalitatīvi paveiktiem visa ēkas korpusa betonēšanas darbiem.
“Spāru svētki iezīmē būvniecībā nozīmīgu attīstības stadiju, kad ēka sasniedz tās augstāko punktu. Uz šo brīdi esam pabeiguši projekta  jaunās 7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas karkasa betonēšanu. Tuvojas noslēgumam ēkas fasādes pārklāšana ar gāzbetona blokiem, kā arī dzīvokļu starpsienu izbūve. Tūlīt uzsāksim ēkas logu un iekšējo inženiertīklu montāžu, kā arī jumta izbūvi. Jau februāra beigās plānojam sākt fasādes nesošo alumīnija sistēmu un stiklojuma uzstādīšanu. Savukārt 4 stāvu vēsturiskajā ēkā jau pabeigta jumta izbūve, ielikti logi un šobrīd notiek priekšdarbi iekšējo inženiertīklu montāžai,” par līdz šim paveikto un turpmāko būvniecības procesu stāsta pilnsabiedrības “LNK INDUSTRIES Partnership” būvdarbu vadītājs Sergejs Komarovs.
 
Nekustamā īpašuma attīstītāju R.EVOLUTION valdes priekšsēdētājs Aleksejs Zagrebeļnijs ir pateicīgs celtniekiem par paveikto darbu un stingri ievēroto grafiku. „ Projekta Lofts&Rosegold būvniecības darbi uzsākti 2018.gada janvārī. Svarīgākais būvniecības posms ir veiksmīgi pabeigts, taču ne mazāk svarīgs būs turpmākais darbs pie fasāžu apdares ar Vācijā ražoto Argeton keramisko elementu moduļiem. Koplietošanas telpas tiks noformētas saskaņā ar Lofts&Rosegold filozofiju, īpašu uzmanību pievēršot R.EVOLUTION realizējamo projektu kvalitātei un iedzīvotāju prasībām pēc komforta un miera.” Attīstītājs atzīmē, ka apartamentu pārdošana tika uzsākta septembrī, un šobrīd  jau ir rezervēti 20%. "Tas, ka jau agrīnā būvniecības stadijā notiek pārdošana, mums apliecina izvēlētās stratēģijas pareizību, jo pircējs par mūsu projektu balso ar naudu."
Tāpat kā citos uzņēmuma R.EVOLUTION projektos, Lofts&Rosegold svarīga loma ir kvartāla filozofijai. Mājot - „būt mājās”, tas ir dvēseles stāvoklis, kad jūtaties īpaši stipri, piepildīti ar laimi un esamības prieku.