Jūrmalas nama The Home balvu kolekcija papildināta ar vēl divām balvām.

 

Jūrmalas nama The Home balvu kolekcija papildināta ar vēl divām balvām.
 

Rīgā, 5. oktobrī svinīgā ceremonijā tika nosaukti labākie modes, interjera un vides dizaineri, labākie arhitekti un fotogrāfi, kā arī uzvarētāji nominācijās par grafisko un rūpniecisko dizainu. 

Dzīvojamais kluba nams The Home, kas kļuva par Latvijas Būvnieku asociācijas rīkotās ikgadējās skates "2012. gada labākā būve" laureātu, konkursā "Gada balva dizaina jomā" kļuva par labāko vienlaicīgi divās kategorijās "Vides dizains" un "Fasādes dizains". 

Latvijas vadošais arhitekts Uģis Zābers namā The Home ir apvienojis trīs arhitektoniski dažādas ēkas vienotā ansamblī: starojošais jūgendstils ar fasādes mozaīku, kas atspīd saulē visās dzintara krāsās, Jūrmalas klasiskā arhitektūra ar mežģīņu izgriezumiem, un mūsdienīgais stils ar tā minimālismu, atklātību un caurspīdīgumu. Svinīgu noskaņu rada ēkas galvenā ieeja, kas ir rotāta ar unikālām roku darba kokgrebuma durvīm — īstu mākslas meistardarbu. 

Vestibila interjeru ir veidojusi Latvijas dizaina zvaigzne Zane Tetere, kas šogad saņēma balvas par Labāko dizainu trīs nominācijās. Ēkā The Home kā akcents tika izvēlēts 2,5 m garais dizaina kamīns Gala, kuru ēkai The Home īpaši izgatavoja Holandes uzņēmums "Vero design". Vestibila apdarei ir izmantoti 3D riekstkoka paneļi, grīdai un kāpnēm — marmora plāksnes "White Snow".

Ēka The Home tika uzbūvēta 2012. gadā un tā atrodas Jūrmalā, Dzintaru prospektā 32.