R.Evolution neparastais piedāvājums: pop-up birojs Philosophers Residence

 
Philosophers Residence – tā ir ēka, kas iedvesmo. Vieta, kur atrodas projekts, ir piesātināta ar to īpašo filozofijas auru, tai ir bagāta vēsture – uz šīs zemes dzīvojuši cilvēki, kas visu savu dzīvi veltījuši, lai kalpotu planētas filozofiskajam konceptam. Philosophers Residence radīta tiem, kam tuva drošības , aizsargātības, iedvesmojoša miera un kvalitatīvas atpūtas filozofija, tiem, kas izvēlas aktīvu dzīvesveidu lietišķajā pilsētvidē  bez pilsētas centra trūkumiem. Attīstītāja galvenais uzdevums bija – radīt tādu vidi, kas tās iedzīvotājiem un viesiem palīdzētu virzīties pa savu izvēlēto ceļu, atklāt nebijušas iespējas un rosināt jaunas idejas, kā arī sasniegt mērķus un noteikt citus. Katrs Philosophers Residence kvartāla elements izveidots tā, lai ikviens iedzīvotājs varētu sekot savai dzīves filozofijai.
Uzņēmums R.Evolution piedāvā unikālu iespēju – Philosophers Residence izveidot pop-up biroju, lai katru dienu, īpašās gaisotnes, piesātinātās filozofijas un enerģijas iedvesmots, rastu un īstenotu arvien jaunas idejas, noteiktu un sasniegtu mērķus, radītu un izveidotu.
Piedāvājums varētu īpaši ieinteresēt arhitektūras vai dizaina birojus, reklāmas vai pasākumu aģentūras, kā arī ir iespēja ierīkot radošo darbnīcu vai fotostudiju.
Biroja iekārtošanā droši var izpausties nomnieka fantāzija, radošums un vēlmes, jo telpām ir pelēkā apdare. Biroju īrēt iespējams uz jebkuru termiņu, sākot no 3 mēnešiem līdz gadam.
Zvaniet, lai uzzināt visus īres nosacījumus: + 371 60008966.