TAL RESIDENCE — prestižākais nekustamā īpašuma projekts Latvijas pilsētās.

 

TAL RESIDENCE — prestižākais nekustamā īpašuma projekts Latvijas pilsētās.
 

Katru gadu Eiropas kongress FIABCI pulcē pasaules ekspertus nekustamā īpašuma jomā, tas tradicionāli ir spēcīga platforma diskusijām par visaktuālākajiem jautājumiem nekustamā īpašuma tirgū. 

2013. gadā par kongresa norises vietu tika izraudzīta Latvijas galvaspilsēta Rīga. Trīs dienu laikā no 26. līdz 28. septembrim vairāk nekā 300 ekspertu no 35 pasaules valstīm kļuva par aktīvu diskusiju dalībniekiem ar vienotu tēmu — "Jauns attīstības posms Eiropas nekustamā īpašuma tirgos". Katru gadu kongresa ietvaros notiek FIABCI Prix d'Excellence Awards balvas pasniegšana. Autoritāra žūrija izvēlas uzvarētājus dažādās nominācijās. 2013. gadā par labāko kategorijā "Nekustāmais īpašums pilsētā" tika atzīts Latvijas uzņēmuma R.EVOLUTION CITY un investīciju partnera "Moskapstroj" projekts TAL RESIDENCE. 

TAL RESIDENCE kompleksa būvniecība Rīgas klusā centra skaistākajā daļā, ko ieskauj UNESCO pasaules mantojuma sarakstā iekļautās jūgendstila arhitektūras pērles, tiks uzsākta jau 2014. gada 3. ceturksnī. TAL RESIDENCE ēka ir XXI gadsimta arhitektūras piemineklis, tā ir cieņas apliecinājums dižajam ģēnijam, šaha spēlētājam, rīdziniekam Mihailam Tālam, Rīgas pilsētas tradīcijām un vēsturei. Atrašanās vietas un arhitektonisko risinājumu ekskluzivitāte, pazemes autostāvvietas ir projekta unikālās priekšrocības. Ēkas mūsdienīgā arhitektūra ar tās atklātību un caurspīdīgumu ļaus TAL RESIDENCE iedzīvotājiem no panorāmu logiem un plašām terasēm baudīt burvīgus skatus, kas paveras uz kvartāla vēsturiskajām ēkām.